Naše obchody

Plnochutné potraviny nájdete až na 3 miestach v Bratislave:
Yeme tomášikova

Yeme tomášikova

Vlajková loď

Plnochutné potraviny na Tomášikovej (v budove bývalého Freshmarketu) sú naša prvá a zatiaľ najväčšia predajňa. Je koncipovaná tak, aby vás v prvom rade previedla svetom lokálnych a poctivých potravín. Nájdete v nej vlastný výsek mäsa a bohatým zastúpením čerstvých rýb. Pýchou predajne je Pekáreň z úplne iného cesta s unikátnou pecou na drevo. Osobitné miesto majú slovenské mliečne farmy a ich skvelé produkty. Oddýchnuť si môžete aj v malej kaviarni s čerstvým talianskym espressom a chlebíkmi, šalátmi a ďalšími ready-to-eat špecialitami. Kto nevidel Yeme na Tomášikovej, nevie, čo je to láska k potravinám.

Tomášikova 46A, 831 04 Bratislava / Tel.: 0948 689 925

Yeme búdková

Yeme búdková

malé chutné YEME

Na Búdkovej oproti Horskému parku sme vytvorili predajňu, ktorej formát je subtílnejší, vhodný na menšie a častejšie nákupy. Umiestnili sme do nej to najlepšie, čo ponúkame v našom obchode, takže je to vlastne také "Best of Yeme". Privíta vás oddelenie s čerstvou zeleninou, a pokračovať môžete k deli pultu, kde vás čakajú čerstvé pečivo, chlebíky a šaláty našej výroby. Samozrejmosťou je plnohodnotná pekáreň, mäsový pult aj s čerstvými rybami. Svoje miesto tu majú aj lokálne mliečne farmy, ale nezabudli sme tu ani na kaviareň s detským kútikom, kde si môžete posedieť pri talianskom espresse.

Búdková 39, 811 04 Bratislava / Tel.: 0948 129 200

Yeme panorama city

Yeme panorama city

konečne aj v starom meste

Zatiaľ naša ostatná predajňa sa udomácnila pri Dunaji, neďaleko Eurovea pod vežiakmi Panorama City. Je to najmestskejšia z našich predajní, možno aj preto tu nájdete hneď 3 pulty na dobrú kávu, chlebíky, šaláty a smoothies, ktoré sú vyrábané čerstvé denne priamo na mieste. Dominantou je opäť Pekáreň z úplne iného cesta, ktorej chod môžete sledovať priamo z predajne. Pokračovať môžete k mäsovému pultu s kvalitným slovenským mäsom a hneď pri ňom nájdete aj slovenské mliečne farmy. V tejto predajni vás môžno zaujme aj bohatá vinotéka a pivotéka, ale nezabudli sme ani na kaviarenské sedenie s pekným výhľadom do urbánneho moderného dvora.

Landererova 6-8, 811 09 Bratislava / Tel.: 0948 147 541 (Zobraziť mapu)

Novinka
Yeme SNP

Yeme SNP

Námestie SNP 18, 811 06 Bratislava / Tel.: 0948 596 849