ako podporujeme vaše zdravie v našom obchode:

živé potraviny

Vyberáme pre vás potraviny, ktoré nestratili svoju životodarnú energiu priemyselným spracovaním či nekvalitnými náhradami. Veríme, že kvalitná potravina má silu liečiť ako telo, tak aj ducha.

čisté potraviny

Sme hrdí, že sa nám darí vyrábať a predávať potraviny, ktoré neobsahujú chemické prísady ako farbivá, konzervanty, emulgátory a ďalšie, aby si zachovali svoju čistotu a prirodzenosť.

BIO ako štandard

Je pre nás dôležité, aby boli potraviny vyrábané a pestované v zdravom a udržateľnom prostredí, preto tam, ked to je možné, dávame prednosť certifikovaným BIO potravinám.

kvalitné suroviny

Vysokokvalitné a prírodné suroviny sú esenciálny základ dobrého jedla. Ak vám ponúkame vlastné produkty, sú vyrábané zo špičkových produktov lokálnych farmárov alebo výrobcov.

prírodná lekáreň

Nielen pre zimné obdobie máme pre vás pripravený veľký výber výživových doplnkov vyrábaných tradičným spôsobom a z prírodných surovín, aby ste mohli využiť liečivú silu prírody.

malí výrobcovia

Všimli sme si, že čím menší výrobca, tým väčšia odvaha vzdať sa priemyselných postupov pri výrobe potravín. Aj preto sme hrdí, že ich máme v ponuke najviac a často ich poznáme osobne.

Food

Zazvorový imuno-šot

Obsahuje látky, ktoré prirodzene podporujú imunitný systém a majú antiseptické, antivírusové a detoxikačné účinky. Slúžia ako prevencia infekčných ochorení dýchacích ciest, zápal hrdla a taktiež proti dráždivému a suchému kašľu.

Fermentovaná zelenina

Veľmi zdravé jedlo pripravené z fermentovanej sezónnej zeleniny, vyrobené na Slovensku. Má kompostovateľný obal a je samozrejme bez konzervantov.

Grécke jogurty Koukakis

Farma Koukakis sa nachádza v lokalite Kato Apostoli Kilkis, kde chované kravy žijú vonku v prirodzenom prostredí, čo sa odráža na chuti a kvalite týchto výrobkov.

Slovenské vegánske mlieka

Podľa meraní Výskumného ústavu potravinárskeho si Body & Future rastlinné alternatívy - mlieka zachovávajú pôvodné zloženie bez oxidačnej degradácie mastných kyselín počas celej doby trvanlivosti.

Slovenské mikrobylinky

Obsahuje látky, ktoré prirodzene podporujú imunitný systém a majú antiseptické, antivírusové a detoxikačné účinky. Slúžia ako prevencia infekčných ochorení dýchacích ciest, zápal hrdla a taktiež proti dráždivému a suchému kašľu.

Zrelé avokádo Hass

Avokádo je nesmierne chutný a univerzálny plod, plný vitamínov, či kyseliny listovej. Obsahuje napríklad viac draslíka ako banány a je tiež bohatým zdrojom vlákniny. Vďaka vysokému obsahu proteínov zároveň aj dobre zasýti.

Čerstvé šťavy Yeme

V našich čerstvých šťavách nájdete ovocie a zeleninu z overených zdrojov a tak vám vieme garantovať zloženie bohaté na vitamíny a vlákninu.

Yeme šalát Nicoise

Z kvalitných surovín pre vás pripravujeme každý deň čerstvý šalát, v ktorom nájdete okrem zeleniny varené vajíčka, tuniaka a olivy.

Kváskový celozrnný chlieb

Klasický chlieb od našich pekárov vám prinášame za zvýhodnenú cenu a v celozrnnom variante, pričom si môžete vybrať pšeničný alebo ražný.

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií