Koncept Yeme

Plnochutné potraviny konečne aj na Slovensku Plnochutné potraviny konečne aj na Slovensku

YEME sme vymysleli tak, aby zodpovedalo potrebám mestského a rodinného zákazníka. Našou misiou je priniesť na slovenské stoly skutočne kvalitné, poctivé a prevažne lokálne potraviny. Snažíme sa podporovať lokálnych výrobcov, aby sme vytvárali prostredie prajné kvalite a poctivosti. Lebo to je jediný recept na úspech.

produkty priamo
z fariem
veľa lokálnych
výrobcov
vlastná deli
a mäsovýroba
poctivá pekáreň
v obchode
veľký
výber alternatív

vášeň pre kvalitu

Vyhľadávame tie najkvalitnejšie potraviny, lebo len tie považujeme za recept na dlhodobý úspech.

podpora lokálnych

Slovensko má veľa kvalitných lokálnych producentov a preto si zakladáme na férových podmienkach pre nich.

žiadne triky

Nehľadáme rafinované spôsoby, ako predať čokoľvek. Vieme, že kvalita sa predáva vlastne sama.

slovenský koncept

Yeme je čisto slovenský koncept, postavený a nadizajnovaný na potreby slovenského zákazníka.

prirodzený rast

Náš úspech nemeriame na počet obchodov, ale množstvo kvalitných potravín na slovenskom stole.

Pekáreň z úplne iného cesta

Pekáreň z úplne iného cesta

Súčasťou nového konceptu rodinného supermarketu YEME je aj výnimočná pekáreň, ktorá preberá tradičné postupy pečenia chleba a pečiva, vyrába si vlastné cesto, vlastný kvások a mnohé produkty pečie v peci na drevo. Príďte sa presvedčiť, že aj obyčajný chlieb, či rožky môžu chutiť opäť vynikajúco. Je to dané tým, že naše výrobky pečieme z poctivých surovín bez pridania chemikálií a „éčok“. Každý deň vyrábame až 16 druhov chleba a ďalších takmer 50 druhov pekárenských výrobkov, v ktorých si nájde svojho obľúbenca každý člen vašej rodiny.

pravdepodobne najlepší chlieb v meste

Na náš chlieb sme naozaj hrdí. Okrem toho, že sa za krátku dobu stal v Bratislave pojmom, dávame doňho celé svoje srdce a um. Tento chlieb je vymiesený v našej pekárni, kysne celú noc a následne je upečený v peci na drevo.

 • unikátna pec
  na drevo
 • iba prírodné
  suroviny
 • vlastný
  kvások
 • ručná
  práca

mäsko bez hovadín a svinstiev

mäsko bez hovadín a svinstiev

Predstavte si farmu, na ktorej žijú zvieratá na čerstvom vzduchu, v malých prirodzených stádach namiesto postávania v stiesnenej maštali. Kravy, ktoré žerú trávu, dýchajú vzduch, vidia slnko, nedostávajú obrovské dávky antibiotík. To je štandard, pre ktorý sme sa rozhodli. Osobne sme tieto farmy navštívili a vieme vám garantovať, že na váš stôl sa dostane prvotriedna slovenská kvalita.

Aby nás to nezomlelo

vyrábame si množstvo mäsových výrobkov sami priamo v obchode. Či už sú to šunky, párky, údená slanina, či iné mäsové výrobky, používame prvotriedne suroviny, š etrené spracovanie bez farbív, chemikálii, či konzervantov. Stačí ochutnať.

 • mäso
  priamo
  z farmy
 • zvieratá
  chované
  vonku
 • lokálna
  slovenská
  kvalita
 • kvalita
  ekologického
  chovu
 • vlastný
  výsek
  v predajni
 • špeciálne
  rezy na
  želanie
 • vlastné
  deli
  výrobky
 • odborné
  poradenstvo
  na mieste

mlieko zo slovenských fariem

mlieko zo slovenských fariem

Aj na Slovensku sa nájdu tradiční poctiví výrobcovia mliečnych produktov. Mlieko je také, aké ho poznali naše staré mamy, jogurt má v sebe prirodzené kultúry a syr nie je len dosolená hmota. Vytipovali sme si a osobne boli pozrieť farmy, od ktorých odoberáme výrobky, ktoré v iných obchodoch nenájdete.

rôzne druhy mlieka

V našom obchode si môžete vybrať kvalitné výrobky nielen z kravského, ale aj ovčieho a kozieho mlieka.

freshbar a kaviareň

freshbar a kaviareň
denne čerstvé bagety, chlebíky a talianska káva

Vieme, že v meste máme niekedy potrebu rýchlejšieho jedla a my sa snažíme urobiť ho z poctivých pekárskych výrobkov, farmárskeho masla, či vlastnej šunky. Formát zostáva rovnaký, no obsah je dramaticky kvalitnejší. Pripravili sme pre vás až 3 výdajné pulty, kde si môžete dať aj čerstvý šalát, smoothie a samozrejme poriadnu kávu.

bez lepku, bez laktózy, bez problémov

bez lepku, bez laktózy, bez problémov

Pre všetkých, ktorí trpia nejakou potravinovou intoleranciou sme pripravili obrovský výber alternatívnych potravín, či už sú to bezlepkové, vegetariánske, či vegánske alternatívy. Rovnako u nás nájdete bohatý výber zdravších sladkostí, ktoré neobsahujú cukor a zároveň sú vyrobené z prírodných, zväčša ovocných surovín.

tieto produkty sú označené aj na cenovkách:

bio a ručne pestovaná zelenina

bio a ručne pestovaná zelenina

Zohnať dobrú lokálnu zeleninu nie je najľahšia úloha. Každý deň sa snažíme prinášať vám zeleninu a ovocie zo Slovenska a keď to nejde, doplníme o zdroje z Európy. Nájdete u nás rastúce oddelenie BIO zeleniny a našli sme aj dodávateľa, ktorý na Záhorí pestuje zeleninu výlučne bez použitia mechanizmov, len ručne.

& veľa iného

kvalitná
vinotéka

Piť sa má rozhodne striedmo, ale v keď už, tak vám ponúkame kvalitné slovenské a zahraničné vína, ale aj skvelú ponuku remeselných pivovarov.

prírodná
kozmetika

Koža je najväčší orgán a preto vám ponúkame kozmetiku, po ktorej jej nebude nevoľno, vyrábaná z prírodných surovín a bez chemických prísad.

oddelenie
pre deti

Naši najmenší si zaslúžia to najkvalitnejšie a preto nezabúdame ani na deti a starostlivosť o ne od dojčenského tovaru až po plienky.

zdravšie
cukrovinky

V našom obchode nájdete cukrovinky, ktoré sú vyrábané iba z ovocia, bez pridania cukru, ale aj tie najkvalitnejšie čokolády z celého sveta.

medzinárodné
potraviny

Pre gurmánov, ktorí obľubujú exotické chute máme v ponuke aj množstvo potravín medzinárodnej kuchyne. Od macedónskeho ajvaru až po ázijské potraviny.

prírodná
lekáreň

Jedlo dokáže byť liek a tak v našich potravinách nájdete aj prípravky s liečivými účinkami, ktoré v sebe koncentrujú bylinky a múdro našich starých mám.

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií