PREČO JE TERAZ DÔLEŽITÉ KUPOVAŤ LOKÁLNE SLOVENSKÉ POTRAVINY ?

1. práca a vzťahy

Kúpou slovenských výrobkov dávate primárne prácu svojim susedom, známym, spoluobčanom. Je to dôležité aby sme si pomohli navzájom.

2. domáce zisky

Domáce firmy a farmy na rozdiel od zahraničných nevyvážajú zisky von a tak ostane viac vyrobeného bohatstva na Slovensku.

3. kultivácia krajiny

Slovenskí farmári sa starajú o našu krajinu. Úrodná, obrobená a skultivovaná zem je oveľa krajšie miesto na život a lepšie funguje jej ekosystém.

4. udržiavanie tradícií

Lokálni výrobcovia udržiavajú tradíciu produkcie potravín, o ktoré nie je záujem na medzinárodnom trhu, no my si ich stále vážime a žiadame.

5. citlivejší prístup

Ľudia, ktorí sú na Slovensku doma majú citlivejší prístup k tomu, ako tu podnikať, ako sa starať ku svojej krajine, ako platiť dane.

Cenovinky

Osekali sme ceny viac ako 1700 produktov o 5 - 50%

Sme radi, že sme v spolupráci s našimi dodávateľmi našli spôsob, ako vám priniesť kvalitné lokálne potraviny za priaznivejšie ceny a uľaviť tak vášmu rozpočtu.

1. dobrovoľná participácia dodávateľov

Od našich dodávateľov nepožadujeme automaticky nižšie ceny, ak v našom obchode ponúkame zľavy. Ich účasť je na dobrovoľnom základe.

2. väčšina zliav ide
na náš účet

Minimálne polovica, obyčajne však väčšia časť alebo až celá zľava ide na účet Yeme, aby sme našich dodávateľov netlačili do nevýhodných cien.

3. zľavy vo výške nákladov na nový obchod

Rozhodli sme sa namiesto do novej predajne investovať do výhodnejších cien. Myslíme si, že to je v tomto čase dôležitejšie. Nový obchod počká.

4. delíme sa s vami o náš úspech

Vďaka úspešným predchádzajúcim rokom, vyspelejšej logistike a zmenám vo vnútri firmy, si to môžeme dovoliť.

slovenská

Farmáda spásy

sú všetci lokální malí farmári, ktorí stoja v prvej línií a pracujú na tom, aby sme na našich stoloch nepociťovali nedostatok. Sme na nich hrdí a ďakujeme im.

PRINÁŠAME VÁM NIEKOĽKO ZAUJÍMAVÝCH PRÍBEHOV NAŠICH FARMÁROV:

1. PRÍBEH

Príbeh o Rýbarstve Požehy

2. PRÍBEH

Príbeh o Našej bylinkárni

3. PRÍBEH

Príbeh o Mlyne Trenčan

Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií