Ako nakupovať

Prečítajte si základné parametre nákupu v našom internetovom obchode
Kamión
Rozvoz iba v rámci bratislavy

Momentálne vieme robiť rozvoz iba v rámci Bratislavy. Keďže prevážame čerstvý tovar, boli by sme neradi, aby trávil na ceste viac času, ako je bezpodmienečne nutné. Vzhľadom na zložitú dopravnú situáciu v Bratislave a okolí by sme tiež nevedeli dodržať stanovené termíny doručenia.

Bankovka
Jednotná cena za dovoz

Jednotná cena za dovoz nákupu je 5 EUR bez ohľadu na veľkosť objednávky. Internetový predaj vnímame ako doplnkový predajný kanál pre našich existujúcich zákazníkov, špeciálne pre tých, ktorí nemajú chuť alebo možnosť sa cestovať za veľkým nákupom. Do budúcnosti uvažujeme aj nad zvýhodneným programom pre stálych zákazníkov.


Platba iba kartou

Za nákup je možné zaplatiť iba kartou VISA, Mater Card alebo Diners Club. Kvôli bezpečnosti naši šoféri nevozia so sebou hotovosť.


Doručenie už za 90 min.

V prípade, že je voľný časový slot, vieme vám doručiť nákup už do 90 min. od objednávky alebo si môžete vybrať aj iný konkrétny čas.


Vrátenie tovaru

Akýkoľvek tovar môžete neprevziať alebo vrátiť pri preberaní objednávky. Cena zaň vám bude pri platbe odrátaná.

Prejsť do obchodu
Tento web používa súbory cookie. Informácie o tom, ako používate tento web, sa zdieľajú s Googlom. Používaním tohto webu vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookie. Viac informácií