Plnochutné potraviny

Náš recept

Sme ľudia, ktorí po rokoch práce v obchode s potravinami, ale aj hľadania a skúšania, narazili na recept, ktorý v sebe spája jednoduchú a prirodzenú ľudskosť, rafinovaný výber chutí a vôní a kvalitné ingrediencie. Na nič sa nehrá, no aj tak je to recept, ktorý dobre poslúži počas bežného dňa, ale aj pri výnimočnej príležitosti. A môžeme potvrdiť, že je to navýsosť lokálna slovenská receptúra. Pustili sme sa do jeho prípravy a tešíme sa, že vám ho môžeme  servírovať  na mestskom tanieri. Voláme ho Yeme a na jeho ochutnávku ste pozvaní všetci.

Koncept YEME v sebe spája nostalgiu za tradičnými, chutnými, domácimi, nepriemyselnými potravinami s potrebami moderného mestského človeka a jeho dynamického životného štýlu. Na tomto pôdoryse vzniká obchod s potravinami, ktorý uspokojí ako náročnú gurmánku, tak aj živiteľa rodiny. Dobré jedlo nie je módnym výstrelkom, ale jedným z najväčších zdrojov ľudskej vitality a radosti zo života. Napriek tomu sa kvalitné potraviny kradmo vytrácajú z nášho života. Zabránime tomu, aby sme v budúcnosti jedli prefabrikáty a napodobeniny jedla. Prinášame ľuďom v Bratislave možnosť výberu. Ponúkame vám rovnakú radosť, akú cítime my. Umožníme vám, aby ste mohli lepšie jesť!

Sme plnochutné potraviny. Sme láskou k jedlu preplnený maloobchod s potravinami. Sme pre zvedavé oči, citlivý nos aj maškrtný jazyk. Sme obchod plný kvalitných potravín a nápadov na varenie. Máme plnopoctivé a výživné potraviny plné nutričných hodnôt. Plno férových informácií o pôvode produktov a plno záujmu o dodávateľa a zákazníka z nás činí plnoúprimnú značku.