Plnochutné potraviny

Chutný obchod

Budujeme originálny slovenský maloobchod s potravinami, v ktorom je našou  hnacou silou vášeň pre chutné potraviny a cit pre jedinečnosť a dôležitosť každého zákazníka. S dobrým úmyslom, budeme namiesto lacných ponúk a tovaru predávať zákazníkom vône a zážitok z rôznych chutí.

Vytvárame prostredie, kde kvalita produktov a príjemná obsluha sú samozrejmosťou. Nepoužívame sofistikované triky, ale ľudský a priateľský prístup. Chceme, aby ľudia k nám mali chuť prísť pracovať, spolupracovať s nami a aj u nás nakupovať.

Vieme, že na budovaní dôvery musíme pracovať každý deň. Náš zákazník je náročný mestský spotrebiteľ. Vie, že kvalita niečo stojí a nemá problém ju hľadať a zaplatiť si za ňu. Mnohým z nich preto často vyhovuje len ponuka za hranicami našej vlasti. Chceme osloviť zákazníka, ktorý ešte nerezignoval na pojem “dobrý slovenský obchod” a stále dúfa, že v ňom nájde konanie s dobrým úmyslom.

Veríme že, sofistikovaný mestský gurmán, má právo zažiť slušnosť a záujem obsluhy, nielen v zahraničných obchodoch, ale aj u nás na Slovensku.

Chceme byť féroví a preto sme pre vás prichystali čo najviac informácií o pôvode potravín a ich kvalite. Vysvetlenie čo ktorý piktogram znamená nájdete tu:

BIO
Výrobky s certifikátom „Vyrobené systémom ekologickej poľnohospodárskej výroby“, sú vyrobené výhradne z bioproduktov pri použití len zákonom povolených zložiek, prídavných látok a materiálov. Obsahujú najmenej 95 % zložiek potravín pochádzajúcich z bioproduktov s osvedčením o ekologickom pôvode to znamená bez použitia prípravkov priemyselnej chémie
DIA
Len výrobky, ktoré majú nízky glykemický index (menej ako 55) a neobsahujú sacharózu, len schválené náhradné sladidlá vhodné pre diabetikov.
ZELENÝ PRODUKT
Prírodné produkty, ktoré obsahujú vyšší podiel prírodných látok než je bežné, alebo sú pestované, prípadne chované v ekologických podmienkach, no bez certifikátu bio.
BEZLEPKOVÝ PRODUKT
Bezgluténové výrobky, to znamená neobsahujúce lepok (glutén), resp. vhodné pre bezlepkovú diétu.
BEZLAKTÓZOVÝ PRODUKT
Výrobky neobsahujúce mliečny cukor laktózu, resp. sú vhodné pri laktózovej intolerancii.