Plnochutné potraviny

Chutná kariéra

V Yeme chceme, aby boli naše potraviny kvalitné a drahí nám boli zákazníci a naši kolegovia. Preto všetko čo robíme začína a končí na ľuďoch. Vytvárame obchod, v ktorom náš zákazník nenájde len svoje obľúbené značky, ale aj nové potraviny vyrobené domácim, poctivým spôsobom z prírodných surovín a k tomu férové informácie o ich pôvode a bezpečnosti.

Chceme aby sa u nás červenali len jablká a paradajky, nie zamestnanci za to, čo predávajú. Každodenne sa učíme a neustále sa chceme zlepšovať vo svojom vnímaní kvalitných potravín.

Preferujeme čestný prístup ku každému. Uvedomuyeme si, že naši zamestnanci sú našou najväčšou hodnotou. Sme tím, v ktorom je dôležitý aj ten najmenší detail. Ukážte nám svoj talent, angažovanosť, nápady, energiu a môžete od nás očakávať plnú podporu a široké spektrum možností. My vám na oplátku dáme príležitosť využiť svoj potenciál naplno. Ponúkame pracovné príležitosti nielen pre špecialistov a skúsených manažérov, ale aj pre absolventov, ktorí u nás majú možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti. 

Aj vy máte šancu stať sa členom nášho tímu!

V prípade záujmu o prácu u nás nám pošlite Váš životopis na email: pracu@yeme.sk